Czy warto przyznać się do mojej orientacji seksualnej? - pytanie do wróżki

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: porady wrózbiarskie

art

Tak więc nie masz się co obawiać o swą pociechę. Poradzi sobie ono w życiu doskonale.

Czy warto przyznać się do mojej orientacji seksualnej?

Inna orientacja seksualna nie jest powodem do wstydu. Nie ma sensu dalej się męczyć i żyć w kłamstwie. Jeśli ktoś nie akceptuje Cię takim jakim jesteś- to jego problem. Nietolerancję trzeba leczyć. Dlatego przestań się bać i w końcu przyznaj się do swojej orientacji. Zobaczysz że nie pożałujesz tej decyzji.

Pragniesz zrobić w końcu coming out, aczkolwiek obawiasz się reakcji ze strony bliskich osób. Prawda jednak jest taka, że jeśli komuś na Tobie zależy, zaakceptuje w końcu również Twoją orientację. Dlatego nie ma sensu się zastanawiać, odważ się w końcu zrobić ten krok.

Nie ma sensu dalej żyć z boku. Inna orientacja seksualna nie jest chorobą, jest to całkiem normalne. Tak więc najwyższy czas się do niej przyznać. Jeśli ktoś tego nie zaakceptuje, to znaczy że ma problemy z tolerancją.

Nie ma sensu dalej się obawiać. Jeśli nie przyznasz się teraz do swej orientacji, to możliwe że całe życie będziesz się z tym kryć. Tak więc najwyższa pora odsłonić swoją prawdziwą naturę. Zobaczysz, że będziesz się z tym lepiej czuć. Ujawnij więc najbliższym swoją orientację.

Z jednej strony pragniesz ujawnić prawdę na temat swej orientacji seksualnej, z drugiej jednak obawiasz się reakcji najbliższych. Boisz się alienacji. Jednak prawda jest taka, że nie ma sensu dłużej obawiać się o takie rzeczy. Jeżeli komuś na Tobie zależy zaakceptuje to.

Żywisz spore obawy jeśli chodzi o ujawnienie swojej orientacji. Jednak niepotrzebnie. Życie przez całe życie w kłamstwie nie ma sensu. Bycie homoseksualistą nie jest żadnym grzechem, ani czymś dziwnym. Ujawnij więc prawdę o sobie. Zobaczysz wtedy na kogo tak naprawdę możesz liczyć.

Nie ma sensu się dalej ukrywać. Im dłużej będziesz zwlekać z ujawnieniem prawdy o sobie, tym gorzej dla Ciebie. Dlatego też jak najszybciej zrób coming out. Jeśli komuś naprawdę na Tobie zależy zaakceptuje Cię takim jakim jesteś.

W tej chwili masz wiele wątpliwości czy warto ujawniać swoją orientację. Z jednej strony chcesz, żeby najbliżsi poznali prawdę, z drugiej jednak obawiasz się ich reakcji. Najlepiej byłoby jeszcze chwilę poczekać. Zobacz inne wróżby

Komentarze: 11


noavatar.png
Jimmie 2017-11-19

spoko zanotowane

noavatar.png
Liliana 2017-11-19

Zajmująco skomponowane

noavatar.png
Dustin 2017-11-20

bajkowy blog wzorem także wpisik

noavatar.png
Dallas 2017-11-24

uroczo się czytało

noavatar.png
Sheron 2017-11-24

Zaintrygowało wgniata dalece

noavatar.png
George 2017-11-24

spoko wygłoszone

noavatar.png
Tarsha 2017-11-24

Sprawne optymalne

noavatar.png
Karan 2017-11-24

pozdro gwoli pisarza, zawierasz talent:)

noavatar.png
Enoch 2017-11-25

interesujące

noavatar.png
Mack 2017-11-25

odlotowym biegiem popełniane

noavatar.png
Margarete 2017-11-25

az wylewnie poczytać

Zobacz więcej


foto
Walka z choroba jest ogromnie ciężka